FERTIL-ECOBiegunki cieląt • FERTIL-ECO


Interwencja w związku z problemami występującymi wśród zwierząt hodowlanych to podstawowe zadanie właściciela i zarazem ich opiekuna. Nie trzeba dodawać, z jak wieloma konsekwencjami wiążą się biegunki cieląt czy nieprzyswajanie paszy przez drób. Elementarny problem, który trzeba po prostu rozwiązać, leży w jakości podawanej żywności.

Czy jedynym sposobem jest uciekanie się do środków farmakologicznych? Rzecz jasna: nie. Dużą korzyść daje wzbogacenie paszy zwierząt o preparat Impact Powder marki PPHU Fertil-Eco, który zawiera kompozycję naturalnych składników wpływających na układ pokarmowy. Flora jelitowa, regulacja procesów, ochrona przed toksynami – właśnie w taki sposób uzyskuje się większą wydajność hodowli, zauważając pozytywne efekty (a raczej brak tych negatywnych).

Dobrym przykładem są mleczne krowy – unikatowa mieszanka poprawiająca jakość paszy przekłada się pozytywnie na procesy laktacyjne, zwiększa wydajność hodowli, a w konsekwencji gwarantuje smaczniejszy i zdrowszy nabiał.
Telefon: 724676094
Domena: https://www.impactpowder.com/
Miejscowość: Łódź
Adres: Legnicka 28
Kod pocztowy: 94-234
Dodano: 2019-05-11
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Inne Firmy