Korner Spółka z o.o.https://www.korner.pl/category/akcesoria_meblowe/zawiasy/


Oferta przedsiębiorstwa Korner obejmuje różne rodzaje zawiasów meblowych, które odznaczają się precyzyjnym wykonaniem, atrakcyjnym wzornictwem oraz niezawodnym działaniem. W asortymencie hurtowni znajdują się m.in. zawiasy marki Blum.

  • CLIP top oznacza wysoki komfort regulacji i montażu, niezawodne działanie i atrakcyjne wzornictwo. Dla klientów, którzy lubią energicznie zamykać drzwi, zawias CLIP top można uzupełnić o BLUMOTION dla cichego i delikatnego zamykania. Zawias ten można połączyć również zTIP-ON.
  • CLIP top BLUMOTION łączy innowacyjną technikę, wyróżniane na całym świecie wzornictwo i komfort ruchu na najmniejszej powierzchni, ponieważ BLUMOTION jest już zintegrowany w puszce zawiasu. Nowy punkt obrotu stwarza dodatkowe możliwości planowania, także dla drzwi o pogrubionej krawędzi.
  • Zawias MODUL to od lat sprawdzony system kombinowanej techniki nasuwu i przykręcania. W branży meblowej ten system zawiasów jest ceniony za jakości oraz wszechstronność. Klasyczne wzornictwo i niezawodne działanie – przez cały okres użytkowania mebla.

 
Telefon:
Domena: https://www.korner.pl/
Miejscowość: Strzałków
Adres: Kochanowskiego 2C
Kod pocztowy: 97-500
Dodano: 2019-02-03
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Inne Firmy