Medicalgorithmics S.A.Medicalgorithmics - Opinie


Medicalgorithmics to polska firma, która zajmuje się opracowywaniem zaawansowanych systemów dla kardiologii. Jej specjalnością jest świadczenie usług telemedycznych, mających na celu diagnozowanie arytmii oraz nadzór procesu telerehabilitacji kardiologicznej u tysięcy pacjentów na całym świecie.

Flagowym produktem firmy jest nowoczesny system do diagnostyki arytmii serca, który już od 10 lat jest z powodzeniem używany przez pacjentów w Stanach Zjednoczonych. Stał się tam jednym z najpopularniejszych urządzeń do długoterminowego monitoringu serca i sprawił, że opinie o Medicalgorithmics są bardzo dobre za oceanem i nie tylko.

W 2018 roku spółka wprowadziła na rynek nowe rozwiązanie - innowacyjny system do telerehabilitacji kardiologicznej, który jest używany w polskich szpitalach, klinikach oraz domach pacjentów. Pozwala on na monitorowanie rehabilitacji pacjenta przez centrum monitoringu lub lekarza, który ma dostęp do zdalnej platformy, dostępnej z poziomu zwykłej przeglądarki internetowej.
Telefon: +48 22 825 12 49
Domena: https://www.medicalgorithmics.pl/
Miejscowość: Warszawa
Adres: Al. Jerozolimskie 81
Kod pocztowy: 02-001
Dodano: 2019-01-22
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Inne Firmy