Rozrzutniki do obornika i przyczepy rolnicze RoltransRozrzutnik obornika mały | Rozrzutniki do obornika i przyczepy rolnicze Roltrans


Właściciele niedużych gospodarstw rolnych często poszukują maszyn, które wystarczyłyby na ich potrzeby i dawały sobie radę na niedużym areale. Osobom tym z pewnością spodoba się mały rozrzutnik obornika o ładowności 4 ton, który produkowany jest przez polską firmę ze strony roltrans.eu. Jest to bardzo zwrotny roztrząsacz jednoosiowy, który nie tylko można wykorzystywać do rozrzucania obornika, torfu kompostu czy nawozów zielonych, ale po zdemontowaniu adapterów może być także wykorzystany jako przyczepa transportowa.

Standardowo rozrzutnik ten wyposażony jest w adapter poziomy dwubębnowy 2 x ślimak lub 2 x kolec, ale na życzenie zamawiającego możliwe jest wyposażenie go w adapter mieszany, czyli ślimak i kolec. Bębny roztrząsacza pracują dynamicznie, dzięki czemu nawozy rozrzucane są równomiernie. Maszyna wyposażona jest w przenośnik podłogowy z napędem mechanicznym i układ hamulcowy pneumatyczny w wersji jedno- lub dwuprzewodowej. Jest to urządzenie, które przyda się w każdym niedużym gospodarstwie i sprawi, że praca będzie prawdziwą przyjemnością.
Telefon: 29 765 02 54
Domena: https://www.roltrans.eu/
Miejscowość: Maków Mazowiecki
Adres: Mazowiecka 18
Kod pocztowy: 06-200
Dodano: 2019-02-28
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Inne Firmy