"JAROSZ TRANSPORT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWATransport krajowy kalisz


Doświadczeni kierowcy świadczący profesjonalny transport krajowy na terenie Kalisza są teraz na wyciągnięcie ręki. Tego typu usługi można zamówić, korzystając z oferty firmy, która ogłasza się na stronie internetowej jarosztransport.pl.

Ze względu na bardzo szerokie zastosowanie transportu w codziennym życiu, wspomniana firma świadczy usługi w kompleksowy sposób. Proponuje klientowi przewóz towarów, materiałów, produktów oraz usług o zróżnicowanych gabarytach. Na stanie firmy funkcjonuje doskonale wyposażona flota samochodów dostawczych, które z powodzeniem pomieszczą przewożony asortyment, bez obawy, że zniszczy się podczas podróży. Firma świadczy również przewóz towarów o zwiększonej delikatności. Aby towar dojechał w niezmienionym stanie, pracownicy firmy dbają o jego odpowiednie zabezpieczenie przed wyruszeniem w trasę.

Sami pracownicy to kierowcy kompetencjami oraz długim doświadczeniem zawodowym, co pozwala im efektywnie świadczyć pracę nawet podczas nietypowych sytuacji na drodze.

Firma zaprasza do skorzystania z powyższej oferty zarówno klientów firmowych, jak i indywidualnych.
Telefon: 603121130
Domena: https://jarosztransport.pl/
Miejscowość: Białobrzegi
Adres: Żeromskiego 6
Kod pocztowy: 26-800
Dodano: 2020-09-16
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Inne Firmy