Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.Przyczyny narkomanii wśród młodzieży • Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.


W dzisiejszych czasach narkotyki pojawiające się wśród młodzieży są coraz powszechniejszym zjawiskiem. I choć jeszcze kilka lat temu problem ten dotyczył niektórych środowisk, to dziś zażywanie ich stało się zjawiskiem niemal powszednim. Przyczyny narkomanii wśród młodzieży są naprawdę różne i nie jest prawdą stwierdzenie, że na sięganie po substancje odurzające decydują się wyłącznie osoby pochodzące z patologicznych rodzin.

Chęć zaimponowania rówieśnikom, nuda, czy też poszukiwanie nowych doznań to część z wielu powodów, dla których po narkotyki zaczynają sięgać coraz młodsze osoby. Nieraz zdarza się, że młody człowiek musi zmierzyć się z ogromnymi oczekiwaniami rodziców i nauczycieli, z którymi może sobie nie radzić. Ponadto, wchodzenie w dorosłość i dźwiganie odpowiedzialności to niełatwe zadanie, które przerasta wiele osób. Nic więc dziwnego, że część z nich poszukuje ucieczki od problemów oraz sposobów na zapomnienie. Jedno jest pewne - narkomania powinna być leczona w specjalnych ośrodkach, takich jak Oaza Medica.
Telefon: 721 70 70 70
Domena: https://klinika.osrodek-oaza.pl/
Miejscowość: Choceń
Adres: Ługowiska 1
Kod pocztowy: 87-850
Dodano: 2019-03-30
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Inne Firmy