Psycholog dziecięcy Magdalena Lange-RachwałPsycholog dziecięcy Magdalena Lange-Rachwał • Poradnia psychologiczna dla dzieci Poznań


Rodzice mający jakieś problemy wychowawcze, na przykład ze względu na nieposłuszeństwo dziecka, zamiast działać w przypadkowy sposób, powinni zdecydować się na skorzystanie ze specjalistycznej pomocy, która oferowana jest na stronie psycholog-dladziecka.pl. Udziela jej doświadczony psycholog kliniczny specjalizujący się w psychologii dziecięcej, doskonale znający się na tym temacie w odniesieniu do dzieci w każdym wieku, praktycznie od ich życia płodowego (doradza kobietom w ciąży), aż po wiek nastoletni.

Do specjalistki tej można zwracać się z różnymi problemami, tym bardziej że jej doświadczenie jest bardzo duże - zdobywała je podczas pracy w przeróżnych placówkach. Wyrazem tego są jej częste publikacje czy występy, na przykład w telewizji, jako ekspert. Jej poradnia psychologiczna dla dzieci w Poznaniu jest zatem miejscem, w którym każdy znajdzie wsparcie, jakiego potrzebuje. Dzięki temu można pozbyć się problemów w rodzinie, zaprowadzić w domu spokój i poprawić relacje na linii dziecko-rodzic.
Telefon: +48 505 043 763
Domena: https://www.psycholog-dladziecka.pl
Miejscowość: Poznań
Adres: Ratajczaka 35
Kod pocztowy: 61-816
Dodano: 2022-07-18
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Inne Firmy